pigmentation.

pigmentatsiooni eemaldamine

kuidas tekivad pigmendilaigud?

Inimese nahavärvi eest vastutavad mitmed pigmendid, millest kõige olulisem on melaniin. Neelab ultraviolettkiirgust ja on seega naha loomulik kaitse päikesekiirte kahjuliku mõju eest. Mitmete ebasoodsate tegurite mõjul võivad teatud nahapiirkonnad koguneda melaniini, moodustades pigmendilaigud.

Üks tõhusamaid pigmendivastase võitluse viise on laserpigmendihooldus. Kliinikus Skin Life Clinic pigmendihooldus viiakse läbi, kasutades uusimaid BIOTECH XLASE PLUS meditsiinisüsteemi

Biotec Laser

Xlase Plus kujutab endast ainulaadset innovatsiooni lasertehnoloogiate seas ja seetõttu vastab see täielikult meditsiinitöötajate vajadustele. Xlase Plusil on modulaarne disain, mis pakub mitmeid rakenduslahendusi, millest üks on laserpigmentatsiooni ravi.

kuidas see toimib?

Protseduur ise näeb välja nagu rida kiireid valgussähvatusi üle pigmenditud nahapiirkonna. Pigmendilaigu eemaldamine on valutu: patsient võib tunda ainult kerget kipitustunnet kiirte asukohas.

Kas CPL-ravi on valulik?

Ravi ajal võib tekkida kerge ebamugavustunne, kuid enamik patsiente talub seda hästi. Esimene ravi on tavaliselt kõige häirivam, seejärel muutub protseduur talutavamaks. Ravi kestus on tavaliselt 30-90 minutit, sõltuvalt ravitava piirkonna suurusest.

Vaadake mõned "enne ja pärast"

Olete alati oodatud kliinikus Skin Life Clinic!
Protseduurile saate aja broneerida telefonil +372 56107427 või e-posti aadressil info@skinlifeclinic.ee.