qms

QMS Medicosmetics

Usu teadusesse, mitte imedesse

QMS: usu teadusesse, mitte imedesse QMS on Saksa nn medikosmee-tika, mis usub teadusesse ja kollageeni jõudu. Firma asutaja doktor Erich Schulte on tegele-nud nahaprobleemidega kaheksakümnendate algusest ja uurinud kollageeni mõju nahale nii kreemides kui ka plastilises kirurgias. 1994. aastal asutas ta kosmeetikafirma QMS, mis keskendus just naha vananemis-protsesside aeglustamisele. “Usu teadusesse, mitte imedesse” – nii kõlab QMS-i slogan. Tänaseks on firma saavutanud rahvusvahelise edu tänu oma toimivatele ja tõhusatele koostisosadele ning sõbralikule hinnatasemele. QMSi tuumaks on endiselt kollageen, mis koos hüaluroonhappega pinguldab ja kaitseb nahka eriti tõhusalt. Üks põnevamaid tooteid QMSi kollektsioonis on Hydrating Night Collagen serum, öiseks hoolduseks mõeldud seerum, milles kasutatud Neotec A15® kollageen tehnoloogiat.

Valmont

VALMONT

Valmont on 1985. aastal asutatud esmaklassiline Šveitsi kosmeetikabränd, mille loomisel kasutati samanimelise rohkem kui sada aastat vana ilukliiniku teadmisi ja kogemusi.

See on üks maailma eksklusiivsemaid ilusarju, kes läheneb vananemisvastasele nahahooldusele rakutasandil. Valmonti kuulsaim toode on kreem-mask Prime Renewing Pack, mida ostetakse üks purk iga kahe minuti tagant! See mõjub nahale kui Photoshop, kaotades vananemis- ja väsimusilmingud vaid mõne minutiga. Taastab jumet ja muudab naha säravamaks, siledamaks ning kaunimaks ja kortsud vähem märgatavaks.

Soskin

SOSKIN PARIS

Save Our Skin 🇫🇷 Made In France

Prantsuse perefirma SOSKIN Paris kosmetseutiline nahahooldussari keskendub eelkõige nahaprobleemidele nagu hüperpigmentatsioon, akne, suurenenud poorid ja punetus. Eriti hinnatud ja populaarne on SOSKIN Paris Cicaplex® sari, mis mõjub nahele kui päästerõngas! Aitab iseäranis hästi nahaärrituste vastu ja sobib kasutamiseks külmas kliimas

Revive

Revive

ReBuild your skin. From the inside, out.

RéVive formulas unlock the power of Bio-Renewal Technology, a cutting-edge science, which visibly transforms & renews, restoring skin to a younger, healthier, more supple version of itself. Dr. Gregory Brown, a noted plastic and reconstructive surgeon, spent years researching a healing process for burn victims. Years later, he applied that same Nobel Prize-winning technology to find a “solution” for anti aging, patenting the process at the time.

monte carlo

Margy’s

Triple Concentrate

Margy’s Monte Carlo products feature revolutionary ingredients made in Margie’s exclusive laboratory in the heart of the Swiss mountains. Using unique, biomimetic formulas that contain the components of the skin, her skincare products replenish and strengthen the skin, calm inflammation and visibly reverse the results of aging. The luxurious skincare range combined with her advanced therapy techniques deliver enviable results that truly help slow the process of time.

Terenzi

tIZIANA tERENZI

THE ESSENCE OF THE MOMENT

on valikuline parfüümimaja Itaaliast, mis on tuntud oma parfüümide ja lõhnaküünalde laitmatu kvaliteedi poolest. Paolo Terenzi lõhnad on sama kirglikud ja poeetilised kui nende looja ise. "Minu lõhnasid kirjeldatakse sagedamini kui keerulisi," naeratab parfümeer.

Veneziane

Storie Veneziane

Opulentsed parfüümiekstraktid

Lisaks tõhusale nahahooldusele kuulub La Maison Valmont valikusse nišiparfüümide kollektsioon Storie Veneziane, mille kuus aroomi on inspireeritud Veneetsiast. Sarja hitiks soe ja vürtsine Zafferano I.