microcurrent

Mikrovoolude teraapia

Mikrovooluteraapia on ravi elektrivooluga. Mikrovoolu sagedus langeb kokku meie keha elektriliste impulssidega, mis tekivad raku tasandil. Kuna need on bioloogiliselt sobivad, tungivad mikrovoolud raku keskmesse ja aktiveerivad seda mikrostimulatsiooni kaudu. See tehnoloogia aitab saavutada hämmastavaid tulemusi sportlaste põletiku ravis, kuid see on suurepärane kõigile, kes soovivad vähendada kortse nahas, peatada nende välimust ja säilitada naha elastsust.

Lihaskiudude regenereerimine

Lihaskiud taastatakse, optimeerides igas rakus toimuvaid protsesse. See võimaldab taastada atroofilised lihased ja leevendada lihasspasmid, parandades näo esteetilist väljanägemist ("teise" lõua vähendamine, nasolabiaalse kolmnurga kortsude silumine). Fibroblastide stimuleerimine aktiveerib kollageeni ja elastiini sünteesi, mis võimaldab vähendada kortse, parandada naha elastsust, taastada selle turgor. 

Mikrovooluteraapia on parim protseduur näo korrastamiseks enne tähtsat sündmust - näiteks paistetuse vähendamiseks või näo ovaali pinguldamiseks! See on mugavn meetod keha/näo noorendamine, keha/näo modelleerimine ja erinevate kehapiirkondade tõstmine.

teraapia võimalused:

Lifting: näo ovaalsuse mittekirurgiline korrigeerimine;
Kortsude ravi ja ennetamine;
Hüperpigmentatsiooni (sealhulgas fotovananemise) ravi;
Hooldus ülitundliku naha eest; Rasvase ja probleemse naha (akne, aknejärgne nahk) ravi;
Rosacea, couperose ravi;
Juuste väljalangemise probleemide ravi;
Turse ravi;
Verevalumite, "kottide" ja tumedate silmapiiride ravi;
Operatsioonieelne ja -järgne ettevalmistus plastilisteks operatsioonideks

Olete alati oodatud kliinikus Skin Life Clinic!
Protseduurile saate aja broneerida telefonil +372 56107427 või e-posti aadressil info@skinlifeclinic.ee.